Anlatılmaz, yaşanır denecek bir gün

Share

Dilde Fikirde İşte Birlik Yolu Derneği, Kutlu Yol Gezileri konum ve stratejik olarak ülkemiz için büyük önemi olan, yolların ve kültürlerin kesiştiği,  tarihi dokusu, doğası ve eşsiz tatta yöresel yemekleri, aşı ile ayrı değer ve güzelliği olan, kesinlikle gidilmesi, görülmesi gereken Merzifon’a yapıldı. Anlatılmaz, yaşanır denecek bir gün oldu.

Dilde Fikirde İşte Birlik Yolu Derneği’nin ülkemizin kültür varlık ve değerlerini, doğasını görmek, tanımak, korumak ve yaşatmak, iş yoğunluğundan yorulanlara birazcık da olsa soluk aldırmak, en önemlisi danışıp, görüş alış verişinde bulunmak, özlem gidermek için birlikte zaman geçirmek amacıyla yaptığı Kutlu Yol Gezileri  yine büyük ilgi gördü.

Gezi konukları, en güzel biçimde ağırlayan Merzifon Belediye Başkanı Sayın Alp Kargı, Başkan Yardımcısı Tuncer Basmacı, o güzel anlatımı  Merzifon’u gezdiren Mustafa Caba, en güzel yemekleriyle  ağırlayan Merzifon Sofrasının sorumlusu Cengiz Bal ve güvenli biçimde getirip götüren araç sürücüsü Ayhan Dilbil ve yardımcısı Ayhan beye gönülden, yürekten çok teşekkür ettiler.

 

                                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.